מצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה ip
 
 
מערכת אזעקה
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
תקשורת מחשבים נקודות רשת
 
 
מצלמות נסתרות, מצלמה נסתרת
 
 
מצלמות נסתרות להשכרה
 
 
מאמרים נוספים
 
 
בקרת כניסה
 
 
מצלמות אבטחה - מידע ושימושים
 
 
מצלמות אבטחה מי צריך?
 
 
מרכזיית טלפון ,תקשורת מחשבים
 
 
אינדקס מערכות אבטחה / מצלמות אבטחה
 
 
מערכות אבטחה משולבות חכמות
 
 
מערכות אבטחה כיצד למגן
 
צרו קשר
  חייגו: 052-2580312

מלאו את פרטיכם


אליהו בן חור 15 פתח תקווה
avivsystem1@gmail.com
 
 
בדיקת תקינות מערכת אזעקה
בדיקת מערכת האזעקה ואישור לביטוח ,תיקון שדרוג מערכת האזעקה לפי דוח סוקר של חברת הביטוח
מצלמות אבטחה שאלות ותשובות
כל מה שרציתם לדעת בנושא מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ומה שבינהם ולא היה לכם את מי לשאול
מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
עבודה מיוחדת, מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
מצלמה נסתרת בגלאי עשן
מצלמה נסתרת בגלאי עשן ללובי בניין
מקודד לאזעקה ומסך צפייה
מקודד לאזעקה ומסך צפייה, מעולה לבית של אנשים מבוגרים, לצפות לפני שפותחים
מצלמת אבטחה IP
גלאי אזעקה חיצוני
גלאי אזעקה חיצוני, התקנה מעולה לבעלי מוסכים וחנויות בעלי חצר
 
  מצלמות אבטחה בזול
 

 

מערכת מצלמות בזול

מספר פעמים אני מתבקש לתת הצעות מחיר למערכת מצלמות אבטחה ,מצלמות אבטחה גלויות ונסתרות מצלמות לקשיש למטפלת ולעובדים זרים
התחרות היא עצומה כל בחור לומד במכללות קורס של מערכות אבטחה וקורא לעצמו מתקין מצלמות אבטחה קונה רכב שם כמה כלים ושילוט אני וזהו אני מתקין של מצלמות אבטחה.

אנשי מחשבים שעד עכשיו ראו סולם רק בסרטים תופסים מעצמם מתקיני מצלמות אבטחה ,כל בעל מקצוע צריך לעבוד במה שהוא יודע ,מתקין מצלמות אבטחה חייב את הנסיון בעבודה כמה שנים אצל מתקין מנוסה ,אנשי מחשבים שישארו במעבדה וייתנו למקצוענים לבצע את העבודה ,העוגמת נפש שתקבלו לאחר התקנה חובבנית היא עצומה.

 
חובבן ככה גם נראת ההתקנה רבים המקרים שאני מגיע לתקן ואף לפרק את ההתקנה שבצעו בבית לאחר אי שביעות רצון מההתקנה ומהמתקין ,הפתגם הזול עולה ביוקר חוזר על עצמו.
 תנו למקצוען לבצע את העבודה איכות ההתקנה נמדדת גם לאורך זמן אכות המצלמות ,מכשיר ההקלטה והחיווט יעבדו בצורה מקצועית גם לאורך שנים
 מי כמוני מבין את הרגישות בהתקנה של מצלמות נסתרות למטפלת או לעובדים זרים ,תאום התקנה עם תהליך נכון מבט מקצועי ,נסיון רב בבחירת המצלמה הנכונה לא סתם כדי למכור אלה להתאים את המצלמה כך שהתמונה המתקבלת תהיה אכותית וחדה,חיבור לאינטרנט ואל הסלולרי במהירות עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.


הסתרת החיווט והעלמת ראיות ההתקנה ככה אני קורא לזה הם המומחיות שלי ,יש לפעמים במהלך ההתקנה כאשר תושבי הבית המורשים יודעים על ביצוע העבודה הולכים לפרק זמן קצר מהבית וחוזרים שהמצלמות כבר מותקנות אינם מוצאים את המצלמה הנסתרת והם יודעים על מיקומה לאחר סיכום בננו זאת ההצלחה שלי זאת ההוככה שהמצולם העובד הזר או המטפלת לא תעלה על מיקום המצלמה .

 

מצלמות אבטחה בזול- התוכנית כולבוטק תוכנית רצינית הפינה של מצלמות אבטחה  קיימת בזכות אותם מצלמות בזול שלא מבינים מי המצולם שהצילום אינו אכותי ולרוב הם מצלמות גלויות בחנויות ובבתי עסק ,את המיקרים שבהם יש מצלמות אכותיות ומכשיר הקלטה מקצועי ,התמונות מפוענכות מיד עם ביצוע הפשע.

 

מצלמות אבטחה בזול-מקרה שקרה,לקוח שקיבל הצעת מחיר למערכת מצלמות אבטחה סביב הבית הצעה הוגנת ואמיתית ,בנו הביא חבר שיתקין לו את מערכת המצלמות כי הוא מבין נתן הצעה נגדית זולה יותר משמעותי הצעה שאני כבעל מקצוע אינו יכול לעמוד במחירים האלה אבל מכבד את רצון הלקוח (דרך אגב את מערכת מצלמות אבטחה בבית העסק אני התקנתי  לשביעות רצונו)לכן לפחות את המיקומים אני נתתי לו בכדי שהצילום ייתן את מקסימום תמונה נכונה .

   מצלמת אינפרא

עד פה הכול טוב ויפה ,לצערנו הבית מעוד לפורענות הדירה היא דירת גן יש רכב מסוג לקסוס בחוץ יודעים שהלקוח מחזיק כסף מזומן בבית וכעבור זמן קצר הדירה נפרצה(אין מערכת אזעקה שלאחר הפריצה הותקנה על ידי)נגנב כסף רב תכשיטים ואפילו בשמים לאחר הפריצה חוזרים אל התמונות של מצלמות האבטחה קולטים את הרכב שהגיע לפריצה רואים את השלט המודבק על הדלת של הרכב אבל אין אפשרות לזהות את הכתוב מספר הרכב מטושטש וכך עברה לה תהילת עולם,נכון התקנו מצלמות בזול לכפרות,נאמר לי על ידי הלקוח הייתי מוכן לשלם עכשיו הרבה כסף בכדי לראות מי פרץ,כמובן שלאחר הפריצה החלפתי את כל מצלמות האבטחה ואת מכשיר ההקלטה במחיר שביקשתי בהצעה, נוסף גם מערכת אזעקה חכמה עם גלאים חיצוניים ומאז ועד היום הדירה מוגנת ומאובטחת.


מצלמות אבטחה בזול-חברת אביב מערכות נבחרה על ידי בית המשפט המפקח על המקרקעין בירושלים לתת חוות דעת של מומחה למצלמות אבטחה מקצועי בתיק העוסק בצילום במצלמות אבטחה.   
 

 

 

 

 

סוגי מצלמות אבטחה נוספות באתר :

השכרת מצלמות אבטחה נסתרות אבטחה לבניין | מצלמות אבטחה לבית אבטחה לחניון | נסתרות לעסק אבטחה נסתרות אינפרא אדום אבטחה - שאלות ותשובות || אזעקה לבית |מצלמות נסתרות | מערכות אינטרקום | מערכת אבטחה | תיקון אינטרקום | מערכות אזעקה | מערכות אבטחה | מאמרים |