מצלמות אבטחה | אביב מערכות אבטחה
  דף הבית מצלמות אבטחה מערכות אזעקה מערכות אינטרקום פרופיל חברה צור קשר  
             
 
 
מצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה לקשיש,מצלמות אבטחה בבית אבות
 
 
מצלמות אבטחה אינפרא
 
 
מצלמות אבטחה לבית
 
 
מצלמות אבטחה בבית ספר
 
 
מצלמות אבטחה לעסק
 
 
מצלמות אבטחה למוסך
 
 
מצלמות אבטחה לבניין מגורים
 
 
מצלמות אבטחה כיפה
 
 
מצלמות אבטחה למעלית
 
 
מצלמת אבטחה ממונעת
 
 
מצלמות אבטחה לשער חיצוני
 
 
מצלמות אבטחה לחנייה
 
 
מצלמות אבטחה בסלולרי
 
 
מצלמת ראש נחש
 
 
מצלמות אבטחה לרשת חנויות
 
 
מצלמות אבטחה לחצר
 
 
טיפים למצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה לארועים
 
 
מצלמות אבטחה לבית כנסת
 
 
חוות דעת משפטית של מומחה
 
 
מצלמות אבטחה נסיון בהתקנה
 
 
תמונות של מצלמות אבטחה, תמונה של מצלמת אבטחה
 
 
מצלמת אבטחה לקופה
 
 
מצלמות אבטחה לאתר בשטח
 
 
מצלמות אבטחה אישור למשטרה
 
 
מצלמות אבטחה באתר בנייה
 
 
מצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה ip
 
 
מערכת אזעקה
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
תקשורת מחשבים נקודות רשת
 
 
מצלמות נסתרות, מצלמה נסתרת
 
 
מצלמות נסתרות להשכרה
 
 
מאמרים נוספים
 
 
בקרת כניסה
 
צרו קשר
  חייגו: 052-2580312

מלאו את פרטיכם


אליהו בן חור 15 פתח תקווה
avivsystem1@gmail.com
 
 
בדיקת תקינות מערכת אזעקה
בדיקת מערכת האזעקה ואישור לביטוח ,תיקון שדרוג מערכת האזעקה לפי דוח סוקר של חברת הביטוח
מצלמות אבטחה שאלות ותשובות
כל מה שרציתם לדעת בנושא מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ומה שבינהם ולא היה לכם את מי לשאול
מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
עבודה מיוחדת, מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
מצלמה נסתרת בגלאי עשן
מצלמה נסתרת בגלאי עשן ללובי בניין
מקודד לאזעקה ומסך צפייה
מקודד לאזעקה ומסך צפייה, מעולה לבית של אנשים מבוגרים, לצפות לפני שפותחים
מצלמת אבטחה IP
גלאי אזעקה חיצוני
גלאי אזעקה חיצוני, התקנה מעולה לבעלי מוסכים וחנויות בעלי חצר
 
  מצלמות אבטחה
 

מצלמות אבטחה לבית ,מצלמות אבטחה לעסק

אביב מערכות - חברה להתקנת מצלמות אבטחה מומחים במציאת פתרונות לצילום באכות גבוהה במיוחד,כולל הקלטה בזמן אמת ואפשרות צפייה דרך האינטרנט והטלפון הסלולרי, מצלמות אבטחה לבית ולעסק, מצלמות נסתרות במגוון צורות, מצלמות אבטחה בגלאי של מערכת אזעקה, בקופסאות חשמל, בגלאי עשן .

מצלמות אבטחה נסתרות וגלויות לביניני מגורים משותפים אשר הונדליזים מתרחש לצורך תפיסת הפושע.
מצלמות אבטחה למטפלת של תינוקות או עובדים זרים אשר מטפלים במבוגרים היקרים לנו.

אנו חברת אביב מערכות מומחים בהתקנת ובהתאמת המצלמות לפי תנאי השטח ולשביעות רצון הלקוח,עובדים עם המוצרים המובילים והאכותיים בלבד.
  חדש מצלמות רשת מצלמות IP לחצו כאן לפרטים נוספים

סרטון קצר מתוך תוכנית הטלויזיה של ערוץ 2 "תוכנית חיסכון"עם קרן מרציאנו,בפינה של מנחם הורביץ על מצלמות אבטחה.

 
          
 

מערכת מצלמות אבטחה ,מצלמת אבטחה לקופה רושמת

 מערכת מצלמות אבטחה גלויות וסמויות מורכב ממספר אלמנטים.הראשון הוא מכשיר הקלטה ייעודי למצלמות אבטחה אליו מחברים את המצלמות המורכבות בעסק או בבית,את המכשיר אפשר ורצוי לחבר לרשת מחשבים לצפייה בזמן אמת או בהקלטות,מכשיר ההקלטה תלוי במספר המצלמות המותקנות במקום הוא מגיע במספר דגמים , 4,8,16 וכוליי,קיבולת של דיסק קשיח 500GB לשמירה של ההקלטותיש אפשרות ליותר זה תלוי בכמה זמן הקלטה צריך,ממשק בעיברית ,חיבור לאינטרנט או לרשת המחשבים בבית או בעסק ,חיבור לצפייה מרחוק גם מהסלולרי קיים כבר אפליקציה לאייפון לצפייה בסלולרי במספר מצלמות יחד.

מצלמה אינפרא ,מצלמת גוף, מצלמה כיפה המורכבות ומחוברות אל מכשיר ההקלטה,את המצלמות הנכונות להתקנה קובעים לפי צורך הלקוח במה רוצים לצלם היתחשבות בכמות האור בשמש ,במיקום המצלמה בזווית נכונה לצפייה אכותית את מיקום המצלמה והתאמת המצלמה הנכונה כמובן במסגרת התקציב אנחנו מומחים ,לנו יש את הניסיון הדרוש לאחר התקנת מצלמות אבטחה בכל דרך ומקום שהוא הניסיון שלנו מיקצועי ונכון כבר מהתמונה הראשונה.

תכנון נכון של מצלמות אבטחה ,ישנם אין ספור דגמים ואנחנו יודעים והגענו לנוסחה מנצחת בקבלת תמונה אכותית וברורה  הידע והנסיון באים לידי ביטוי כבר בשלב ההצעת מחיר ווהמשך בעבודה,מיקומם של מצלמות נסתרות ,יכול לעשות את כל ההבדל ,הידע והניסיון שלנו בהקמת מערכת מצלמות אבטחה נראת כבר בהתקנה , ובמיקום נכון של מצלמות נסתרות, הקמה של מערכת מושלמת לצפייה על המיתרחש בבית או בעסק בכל עת ומכל מקום.
מצלמות גלויות וסמויות זה המומחיות שלנו,אנו מבצעים עבודה לפי סטדרטים גבוהים ומחמירים עד לשביעות רצון מלאה של לקוחותנו,אספקה של מערכות האכותיות ביותר בשוק ללא פשרות.

 

D.V.R מערכת הקלטה מקצועית למצלמות אבטחה ,מכשיר הקלטה DVR עם  דיסק קשיח 500GB כרטיס ל4 או 8 או 16 מצלמות, מכשיר קטן מידות בגודל של DVD ניתן למקמו בכל מקום גם על מזנון בסלון מתאים לעבודה רצופה ,אפשרות חיבור לאינטרנט לצפייה מרחוק במהירות גבוהה. מכשיר מצוין תמונות ברורות וחדות   מערכת הפעלה קלה וידידותית ממשק בעיברית.
 
מצלמות אבטחה - מצלמות נסתרות בגלאי עשן מצלמה נסתרת בגלאי עשן כרטיס 1/4 700 קו עדשה 3.7 מ''מ מתאימה למשרדים, לובי בניין,עסקים אשר רוצים להסתיר את המצלמה מתאים למיקום בחדרי ילדים מטבח ,סלון,בטענה ששומרים על הבית מפני שריפה כך נראה הגיוני למטפלת או לעובד זר והם לא יכולים לדעת שזאת בעצם מצלמה המצלמה בעלת תמונה ברורה ואכותית את המצלמה מחברים למכשיר ההקלטה בעזרת כבל להעברצת הנתונים לשמירה או צפייה בזמן אמת.

 

מצלמות אבטחה - מצלמות נסתרות- עינית מצלמה נסתרת בתוך גלאי נפח אזעקה כרטיס 1/3 700 קו 3.6 מ''מ , מצלמות נסתרות מתאימה במיוחד לבתים פרטיים גם לעסקים ,כאשר המצולמים יוצאים כדי הנחה שהמצלמה היא בעצם גלאי של אזעקה ולא חושדים שהם מצולמים, התקנה גם במהלך יום העבודה עם כבלים לבנים ללא אפשרות זיהוי מהות האמיתית של המוצר על ידי המצולמים.
אביב מערכות מומחים בהתקנה נסתרת ,יש לנו נסיון רב בהסתרת הכבלים והיחידות של המערכת בכל בית ועסק לצפייה נסתרת.


 

מצלמות אבטחה אינפרא אדום

 

מצלמות אבטחה אינפרא אדום מצלמות לצילום לילה וחדרים סגורים וחשוכים הצילום מתבצע בעזרתם של לדים המובנים בתוך המצלמה,ונתנים תאורת אינפרא ,התמונה המתקבלת היא בשחור לבן ואם יש מעט אור התמונה מקבלת גם צבע את הצפייה רואים על גבי מסך במקום מרוחק, מיקום מצלמה גם בחדר חשוך או במקום עם תאורה נמוכה. הידע והניסיון שלנו בתכנון והבאת המצלמה הנכונה לצילום מקסימלי עם תמונה חדה וברורה לפי דרישת המקום מביאות את ההתקנה והצפייה למערכת מושלמת, צלצלו ונתאם פגישה ללא התחייבות לייעוץ ותכנון נכון ...

מצלמת אינפרא

מצלמת אבטחה אינפרא לצפייה במקומות עם תאורה נמוכה
 

מצלמת אינפרא
מצלמת אבטחה אינפרא צבע צינור לתנאי חוץ
 
מצלמות אבטחה - מצלמת אבטחה אינפרא אנטי וונדל

מצלמת אבטחה אינפרא אנטי וונדל עם זרוע מיוחדת למניעת ונדליזים
 

מצלמות אבטחה ממונעות ומצלמות מעקב

 

מצלמות אבטחה אשר מותקנות במרכז השטח ובעזרת המחשב אפשר להזיז את המצלמה לכל הכיוונים לבצע זום למרחקים ..גדולים יתרונם של מצלמות אבטחה ממונעות היא היכולת לנוע ולעקוב אחר אנשים או רכבים הנמצאים בשטח הכיסוי של מצלמות מעקב. מצלמה ממונעת חיצונית הינה מצלמה אכותית הניתנת לשליטה על ידי פנל בקרה או על ידי מחשב הוזזה לכל הכיוונים וביצוע זום לקרב ולהרחיק את התמונה.
בעלת פוקוס אוטומטי,ותיכנות למקומות קבועים קפיצה כל כמה שניות.

מצלמות אבטחה - מצלמה ממונעת


 

צפייה מרחוק דרך האינטרנט האייפון והסלולרי.

 

צפייה ממקום מרוחק זאת בעצם המטרה של מצלמות אבטחה מעקב אחרי התרחש בזמן פעילות העסק או הבית ,צפייה במטפלת או במטפל של הקשיש  ,אפשרות לצפייה בהקלטות בזמן אמת . אפשריות החיבור- מזמינים מספק האינטרנט כתובת IP  קבועה שהיא כתובת אינטרנט קבועה ולמקום שבו מותקנת המערכת ,את אותה הכתובת מכניסים למחשב מרוחק שבו רוצים לצפות במצלמות וכך מצליחים לראות את המתרחש , חברתנו תלווה בכל השלבים והתכנותים בזמן ההתקנה ואחריה,עד לקבלת תמונה כוללת בכל מקום שהלקוח יחפוץ,חדש היום גם צפייה דרך מכשיר האייפון התקשרו לקבלת פרטים נוספים

 

מצלמות אבטחה - מארז חיצוני מצלמות אבטחה - התקנה מצלמות אבטחה - מארז מצלמות אבטחה - אינפרא אדום


שדרוג מערכות אבטחה: התקינו לכם מערכת והתמונות אינם חדות ?,אין זיהוי פנים ?
התקשרו אלינו ונשדרג לכם את המערכת ,נתקין מערכת אכותיות עם תמונות ברורות וחדות לזיהוי פרטים קטנים ,פנים של חשודים והכל על בסיס תשתית קיימת לחסוך עלויות.
לנו הניסיון בנוסחה מנצחת התאמת מערכת עם אלמנטים טובים ומקצעיים לקבלת תמונה אכותית ,תמונה ברורה ,לזיהוי פרטים קטנים גם בזמן אמת וגם בהקלטות.
שילוב של מערכות הגנה מערכות מיגון לשמירה על הרכוש ,כיום אוזלת היד של המשטרה ,סדר העדיפויות בפריצות הוא נמוך ביותר,גלים של אלימות ,פשע מאורגן ,ושאר מיקרים דחופים יותר לוקחים את כל המשאבים של משטרת ישראל והטיפול בפריצות אינו מטופל,לכן מה שנותר לנו הוא למגן את ביתנו או את עסקנו במערכות מיגון בעצמנו,לצמצם את הפריצות לאפס ,להיות יותר חכמים מהגנבים ולמנוע הפסדים.
 

רשימת ערים להתקנה שרות ושדרוג מצלמות אבטחה

 

חברת אביב מערכות נותנת שרות התקנה ואחזקה למערכת מצלמות אבטחה באזור המרכז בלבד ,מצלמות אבטחה בפתח תקווה | בהוד השרון | בכפר סבא | ברמת השרון | ברעננה | הרצליה | ראש העין | יהוד | גני תקווה | קריית אונו |אור יהודה | תל אביב | רמת גן | גבעתים | רמלה | לוד | הרצליה | בת ים | חולון | שהם | ובתל אביב

מאמר זה וכל שאר התקנים שבאתר מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים ,אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של אביב מערכות

 
 

 

 

סוגי מצלמות אבטחה נוספות באתר :

השכרת מצלמות אבטחה נסתרות אבטחה לבניין | מצלמות אבטחה לבית אבטחה לחניון | נסתרות לעסק אבטחה נסתרות אינפרא אדום אבטחה - שאלות ותשובות || אזעקה לבית |מצלמות נסתרות | מערכות אינטרקום | מערכת אבטחה | תיקון אינטרקום | מערכות אזעקה | מערכות אבטחה | מאמרים |