מצלמות אבטחה | אביב מערכות אבטחה
  דף הבית מצלמות אבטחה מערכות אזעקה מערכות אינטרקום פרופיל חברה צור קשר  
             
 
 
מערכות אזעקה
 
 
מערכת אזעקה אלחוטית לשבת
 
 
שאלות ותשובות למערכת אזעקה
 
 
בית מאובטח
 
 
מערכת אזעקה נגד ביזה
 
 
מערכת אזעקה מי צריך?
 
 
מערכת אזעקה לחצר, מערכת אזעקה הקפית
 
 
מאמר מערכת אזעקה, מערכת אזעקה לבית
 
 
גלאי סורג
 
 
מערכת אזעקה אלחוטית
 
 
מצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה ip
 
 
מערכת אזעקה
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
תקשורת מחשבים נקודות רשת
 
 
מצלמות נסתרות, מצלמה נסתרת
 
 
מצלמות נסתרות להשכרה
 
 
מאמרים נוספים
 
 
בקרת כניסה
 
צרו קשר
  חייגו: 052-2580312

מלאו את פרטיכם


אליהו בן חור 15 פתח תקווה
avivsystem1@gmail.com
 
 
בדיקת תקינות מערכת אזעקה
בדיקת מערכת האזעקה ואישור לביטוח ,תיקון שדרוג מערכת האזעקה לפי דוח סוקר של חברת הביטוח
מצלמות אבטחה שאלות ותשובות
כל מה שרציתם לדעת בנושא מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ומה שבינהם ולא היה לכם את מי לשאול
מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
עבודה מיוחדת, מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
מצלמה נסתרת בגלאי עשן
מצלמה נסתרת בגלאי עשן ללובי בניין
מקודד לאזעקה ומסך צפייה
מקודד לאזעקה ומסך צפייה, מעולה לבית של אנשים מבוגרים, לצפות לפני שפותחים
מצלמת אבטחה IP
גלאי אזעקה חיצוני
גלאי אזעקה חיצוני, התקנה מעולה לבעלי מוסכים וחנויות בעלי חצר
 
  מאמר מערכת אזעקה, מערכת אזעקה לבית
 

 מערכות אזעקה, מערכת אזעקה
בתקופות אחרות, ימים אחרים, דלתות הבית היו נשארות פתוחות, מזמינות כל אורח לבוא ולומר שלום. מוקדם יותר, היה אף נהוג לארח אורחים מזדמנים גם אם לא הכירו אותם. עם השנים התפתחה תפיסת "ביתי הוא מבצרי" , ועל כן אנשים החלו להיות בררניים יותר בקשר לזמינות ביתם לקהל הרחב. מנעולים, כלבי שמירה ועוד, הצטרפו על מנת שנוכל להגן על ביתנו, רכושינו ומשפחתנו.

 
 
 
 
מערכות אזעקה – ומה עשו עד עכשיו ?
כאמור, מהרגע שאנשים התחילו להבין כי רכושם דורש הגנה , החלה התפיסה כי יש לשמור עליו . בעלי חוות הצטיידו בנשק, כלבי שמירה גודלו על מנת להגן על בתים ופעמונים תפקדו כסוג של מערכות אזעקה המתריעות בעזרת צלצול על חדירת אדם לא רצוי. אבסורד לחשוב כיום שנגן על ביתנו בעזרת פעמונים, נכון ?כך גם לגבי הציוד עצמו. אחד הנכסים החשובים שיותר כיום שיש לאדם, (גם מבחינה רגשית, לחלקנו) הוא המכונית ועם השנים התפתחו דרכים שונות להגן על מכוניות מפני גניבה. אם כן, הבהרנו את תפקידן ומקורן של מערכות אזעקה בעבר. ננסה לסקור את האפשרויות העומדת כיום בפני העומד להתקין מערכות אזעקה.
 
   גלאי נפח תקרתי    גלאי נפח תקרתי 360 מעלות 3 עדשות .גלאי מצויין
 
 
מערכות אזעקה – למה ?
 
ניתן לומר , באופן כללי, כי תפקידן של מערכות אזעקה הוא להוות מכשול בין העומד לפגוע ברכוש שלנו לבין הפגיעה. בין אם מדובר על מערכות אזעקה בחנות מסוימת, בדירה, או במכונית, אנו רוצים הגנה מרבית, וזה למעשה תפקידה של מערכת האזעקה. בבית, מערכת האזעקה תתריע על כניסה או תזוזה של גורם לא רצוי, תעדכן (בצפצוף, צלצול, אס אם אס וכו') את יושבי הבית או תיצור עימם קשר במקום מושבם. במכונית, מערכת האזעקה מנסה למנוע מהגנב לפרוץ לרכב, מתריעה בצפצוף על נגיעה או התעסקות ברכב ומודיעה לבעלי הרכב על האירוע.
 
 
הצורך ברכישת מערכת אזעקה מובן לכל. נשמע לנו אבסורדי לבנות את בית חלומותינו, המבצר שלנו ושל משפחתנו ולא לשים מערכות אזעקה שאמורות להגן עלינו. ואכן , כיום, כמעט בכל בית אנו רואים מערכות אזעקה בכניסה לבית. קיים מגוון ענק של סוגים – מערכות אזעקה הפועלות על חום, על תזוזה, לייזר וכו' וכך גם בתחום הרכב – גלאי נפח או תזוזה, נעילות שונות – כולם מתפקדים כדי להגן על הרכוש שלנו.
מערכות אזעקה – מערכות אזעקה לבית/לחנות
 
כאמור, מערכות אזעקה לבית או לעסק שלנו מגיעות במגוון ענק של סוגים והיקפים, אך לרובן בסיס דומה. קיים מרכז בקרה אליו מחוברים כל האמצעים השונים וממנו נעשים השליטה והפיקוד על המערכת. תפקיד מרכז הבקרה לרכז את ההתראות מכל האמצעים השונים הפזורים בבית או בעסק. דוגמה לאמצעי כאלו הפועלים במסגרת מערכות אזעקה – גלאי נפח, גלאי אינפרא אדום, מגנטים, גלאי ווילון, גלאים אקטיביים, גלאי שבר זכוכית וכו'. הללו יוצרים קשר במידת הצורך עם מרכז הבקרה אשר מפעיל את מערכת ההתראה. בעת פריצה או כניסה לא מורשית לבית או לעסק מפעילה המערכת צופרים חזקים במיוחד ומודיעה בעזרת צלצול לטלפון או פלאפון על האיום. במידת הצורך, יוצרת המערכת קשר עם מוקד סיור שתפקידו להגיע למקום האירוע.
 
 
מערכות אזעקה לבית – זה מסובך ?
 
 
ממש לא. ביציאה מהבית מפעילים את המערכת, מכניסים אותה למצב דרוך. בכניסה לבית, פשוט צריך לנטרל את המערכת מהמצב אליו הכנסנו אותה, על ידי הכנסת קוד מסוים שייקבע על ידי בעל הבית. התפעול איננו מסובך, וההתקנה (מן הסתם) צריכה להיעשות על ידי מקצוענים בלבד המנוסים בתחום זה.
 
 
 
מערכות אזעקה – מערכות אזעקה לרכב
 
 
תפקידן של מערכות אזעקה לרכב הוא דומה, אך למעשה התהליך כולו קורה בתוך הרכב. כאשר מתרחש איום פוטנציאלי כלשהו על הרכב- נגיעה משמעותית- שבירת חלון, הנעה בלי קוד, מופעלת האזעקה גם היא בצלצולים חזקים במיוחד אשר יכולים להיות מנוטרלים אך ורק על ידי בעל הרכב או מי שמחזיק בשלט האזעקה עצמו. בנוסף, בדומה למערכות אזעקה ביתיות, מתריעה האזעקה על האירוע לבעל האירוע – בין אם בצפצופים בשלט האזעקה ובין אם ביצירת קשר טלפוני עם בעל הרכב, הדבר משתנה בכל סוג שונה של אזעקה.
לסיכום , ניתן לומר כי בימים לא בטוחים אלו אין וויכוח של ממש על הצורך בהגנה על הרכוש שלנו ויותר מכך עלינו ועל משפתחנו. הצעד הראשון במניעה הוא רכישת מערכות אזעקה שתפקידן הוא לסייע בכך.
 

 

 

סוגי מצלמות אבטחה נוספות באתר :

השכרת מצלמות אבטחה נסתרות אבטחה לבניין | מצלמות אבטחה לבית אבטחה לחניון | נסתרות לעסק אבטחה נסתרות אינפרא אדום אבטחה - שאלות ותשובות || אזעקה לבית |מצלמות נסתרות | מערכות אינטרקום | מערכת אבטחה | תיקון אינטרקום | מערכות אזעקה | מערכות אבטחה | מאמרים |