מצלמות אבטחה
 
 
מצלמות אבטחה ip
 
 
מערכת אזעקה
 
 
מערכות אינטרקום
 
 
תקשורת מחשבים נקודות רשת
 
 
מצלמות נסתרות, מצלמה נסתרת
 
 
מצלמות נסתרות להשכרה
 
 
מאמרים נוספים
 
 
בקרת כניסה
 
 
מצלמות אבטחה - מידע ושימושים
 
 
מצלמות אבטחה מי צריך?
 
 
מרכזיית טלפון ,תקשורת מחשבים
 
 
אינדקס מערכות אבטחה / מצלמות אבטחה
 
 
מערכות אבטחה משולבות חכמות
 
 
מערכות אבטחה כיצד למגן
 
צרו קשר
  חייגו: 052-2580312

מלאו את פרטיכם


אליהו בן חור 15 פתח תקווה
avivsystem1@gmail.com
 
 
בדיקת תקינות מערכת אזעקה
בדיקת מערכת האזעקה ואישור לביטוח ,תיקון שדרוג מערכת האזעקה לפי דוח סוקר של חברת הביטוח
מצלמות אבטחה שאלות ותשובות
כל מה שרציתם לדעת בנושא מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ומה שבינהם ולא היה לכם את מי לשאול
מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
עבודה מיוחדת, מצלמה נסתרת בתוך טלויזיה
מצלמה נסתרת בגלאי עשן
מצלמה נסתרת בגלאי עשן ללובי בניין
מקודד לאזעקה ומסך צפייה
מקודד לאזעקה ומסך צפייה, מעולה לבית של אנשים מבוגרים, לצפות לפני שפותחים
מצלמת אבטחה IP
גלאי אזעקה חיצוני
גלאי אזעקה חיצוני, התקנה מעולה לבעלי מוסכים וחנויות בעלי חצר
 
טיפ למצלמות אבטחה ,התקנה נכונה ,בחירת מצלמות מתאימות לקבלת תמונה ברורה וחדה.

טיפ 1 :צילום במצלמות אבטחה לשם תעוד או הקלטה
במערכות אבטחה ישנה האופציה להגדרה במכשיר הקלטה פרמטר שההקלטה תתבצע בתנועה בלבד זאת אומרת כאשר המצלמה אינה מזהה תנועה או ליתר דיוק כאשר מכשיר ההקלטה אינה מזהה תנועה דרך המצלמה אז אין צורך בהקלטה של תמונה קבועה , זאת על מנת לשמור זמן או מקום פנוי בדיסק הקשיח ששם נשמרות ההקלטות.

טיפ 2 : צילום לילה
לצילום לילה יש להשתמש במצלמות אינפרא ,המצלמות מספקות תאורה של אינפרא אדום לעדשה וכך אפשר לראות גם שחשוך לחלוטין ,שי לקחת בחשבון שזה צלום שחור לבן ,ישנם מצלמות מתקדמות יותר שעובדות על בסיס יום לילה ומשתמשות באור הירח או באור הכוכבים,אלו מצלמות מתקדמות יותר ויקרות יותר אך נותנות את המענה לצילום נסתר ללא אור שהלדים של מצלמת האינפרא נותנות,לצילום מרוחק במצלמת אינפרא יש לצלם עם מצלמת אינפרא בעלת לדים רבים יותר,אז התאורת האינפרא חזקה יותר.

טיפ 3 :מצלמה נסתרת
מצלמות נסתרות יש במגוון רב מאוד של גוונים וצורות את המצלמות המקצועיות יש להסליק בתוך אביזרים שיש בבית הלקוח כך שאין צורך להביא משהו חדש שיעורר חשד,המומחיות שלנו הוא בהסלקה של אותו מצלמה באביזרים שישנם,יש לקחת בחשבון את הכבילה בין מכשיר ההקלטה אל המצלמה.

טיפ 4 : מצלמת אנטיוונדל
 מצלמות אנטיוונדל מתקינים במקום שיש חשד לגניבה של המצלמה או חבלה מכוונת כגון ביתי ספר שאין השגחה לאחר יום הלימודים,מקומות שבו מותקנת המצלמה בהישג יש מפאת צורך התקנה נמוכה

טיפ 5 : מצלמת אבטחה להשכרה
 מצלמות להשכרה לתקופת זמן קצרה יכולה לחסוך כסף אך אם תקופת ההשכרה עולה על תקופה של חודש יש לקחת בחשבון לקנות את המערכת ההפרשים כבר אינם גבוהים אצלנו במידה ורוצים לקנות את המכשיר לאחר תקופת ההשכרה תשלמות רק את ההפרש בין תקופת ההשכרה לבין המחיר המלא של המערכת

קישור לסרטון תמונות של מצלמות אבטחה :  לחץ כאן

טיפ 6 : מערכת אבטחה מושלמת
 בכדי לקבל תמונת מצב נכונה על מה שקורה בבית או בעסק יש להתקין מצלמות אבטחה גלויות או סמויות בנוסף על מערכת האזעקה כך שבזמן אזעקה אפשר לראות במצלמות האבטחה את מה שקורה האם העסק או הבית נפרץ או סתם חתול עבר והפעיל את המערכת.

טיפ 7 : מצלמת אבטחה למטפלת
 מביאים מטפלת לילד או לתינוק חובה להתקין מצלמת אבטחה לצפייה בזמן אמת מה קורה בכל זמן,המטפלת מקבלת המון כסף על הטיפול אז בשפתנו שתתפל שלא תראה טלויזיה כל היום אלה תהיה קשובה אל צרכי הרך הנמצא,המלצה שלי מנסיון רב יש לידע את המטםלת על המצלמות למנוע עוגמת נפש מיותרת בין שני הצדדים

טיפ 8 : מצלמות אבטחה לחנות
 בכל עסק היום כמעט יש מצלמות מיקום המצלמות הוא החשוב ביותר התאמת המצלמות לפי נתונים ופרמטרים שיש במקום,לידע את כולם כולל מי שעובד בחנות על המתצאותם של המצלמות לספר שיש גלויות ונסתרות למנוע את הגניבה גם של העובדים וגם של הלקוחות.

טיפ 9 : שילוט של מצלמות אבטחה
 שילוט מתריע גם שאין מצלמות מיקום השילוט בכניסה או מאחורי הקופה לידע בכל דרך את הלקוחות על זה שבמקום יש מצלמות גלויות ונסתרות למנוע את הגניבה.

טיפ 10 : מצלמה ממונעת
 מצלמות ממונעות יש למקם במקום או בנקודה שרואה את כל השטח או הרחבה ,דוגמה בפינה של המבנה לקבלת שני צלעות בעזרת זרוע מיוחדת שמרחיקה קצת את המצלמה מהקיר,למצלמה ממונעת יש אופציה לקבל נתונים ממערכת ההקלטה להסתכל באופן קבוע ולפי פרקי זמן קצרים או ארוכים לפי צורך או בחירה למספר מקומות מתוכנתים מראש.   

טיפ 11 : מצלמות אבטחה לקשיש
צילום במצלמות אבטחה בבית  בעייתי ,מצד אחד רוצים לראות איך מטפלים בקשיש מצד שני מראה על חוסר אמון במטפלת ,יש לשלב בין שניהם גם מצלמה גלויה במרכז החדר וכן להגיד למטפלת שיש מצלמות ומצלמה נסתרת בחדר לצפייה במה שבאמת קורה , מטפלת שאינה טבה תתנהג בחוסר רגישות ותשכח מהר שיש מצלמות אבטחה בבית.

טיפ 12 : צילום מול האור
 כל מצלמה שתכוונו אל מול האור תקבלו סינוור ,במשרדים אשר השמש נכנסת היא נותנת לחדר אור חזק והוא מסנוור את המצלמה ,מצלמות אבטחה מיוחדות שיודעות לתקן ולפצות על הסינוור הזה עושות את העבודה,פתרון נוסף הוא למקם את מצלמת האבטחה מהדלת או החלון פנימה ,כך משתמשים באור של המצלמה לראייה טובה ותמונה ברורה וחדה יותר.

טיפ 13 : מצלמה נסתרת
 בכדי להסליק את המצלמה יש להביא בחשבון הסלקה של החיווט של המצלמה אל מכשיר ההקלטה,הסתרת החיווט היא ההצלחה האמיתית ,לקחת בחשבון שמצלמה נסתרת אינה רואה בחושך ,מצלמה נסתרת אינה יכולה להיות מצלמת אינפרא בגלל שהתאורת אינפרא של המצלמה יראו אותה ויגלו את המצלמה מיד.

טיפ 14 : מצלמות מעקב
מצלמות למעקב אחרי פעילות בעסק או בבית חייבות להיות נסתרות ,מצלמות נסתרות למעקב אחרי נסיון או פגיעה ברכב החונה בחניון מסודר לאתר את מבצע הזק החוכמה והטיפ הוא לפתות את מבצע הנזק במיקום מצלמת דמה ומצלמה אמיתית שצופה על המצלמה לתת לפושע לשבור את הדמה ולאחר לבצע את הנזק וכך הוא יהיה מתועד ,ללכת לבית משפט לתביעות קטנות ולתבוע אתו על הנזק על כל התקופה.

טיפ 15 למצלמות אבטחה : שדרוג מצלמות אבטחה 
תכנון נכון ומיקום מצלמות אבטחה יכול לתת תמונה אחרת לגמרי ממיקום לא טוב ,במהלך השנים בכל חודש וחודש יוצאים מצלמות אבטחה אכותיות יותר ויותר ,מחיר המצלמות משתנה בהתאם ,מה שהיה אז ביוקר נמכר היום במחיר לכל כיס ,שווה לבדוק כיצד להחליף את המצלמות או את מכשיר ההקלטה למצלמות חדשות עם תמונה טובה וברורה יותר לזיהטי פנים או עצמים באופן חד יותר

טיפ 16 :מצלמות נסתרות בבית אבות 
בבית אבות היכן שהמבוגר ישן וגר בחדרו הקטן ,מקום נחמד עם הרבה פעילויות ,אל אותו מקום המבוגר מביא את כל חייו את כל היקר לו מהבית בו הוא היה גר ,תכשיטים תמונות ומוצרים יקרי ערך גם מבחינת כסף וגם מבחינה ריגשית, אל אותו חדר יש למספר אנשים לא קטן את המפתחות ,ניתנת האפשרות לכניסה של אותם אנשים אל החדר וולחטט בין הדברים ,במיוחד עם המבוגר בקושי זוכר, כך אפשר לגנוב לו דברים מבלי שהוא ידע ,מיקום מצלמות נסתרות בחדר יראה לנו מי נכנס ומי גונב. 

 

 

סוגי מצלמות אבטחה נוספות באתר :

השכרת מצלמות אבטחה נסתרות אבטחה לבניין | מצלמות אבטחה לבית אבטחה לחניון | נסתרות לעסק אבטחה נסתרות אינפרא אדום אבטחה - שאלות ותשובות || אזעקה לבית |מצלמות נסתרות | מערכות אינטרקום | מערכת אבטחה | תיקון אינטרקום | מערכות אזעקה | מערכות אבטחה | מאמרים |